"İnsanlığa ihtiyacımız var. Egolarımızı, farklılıklarımızı ve ünvanlarımızı bir kenara bırakarak insan olduğumuzu hatırlamamız gerekiyor. Eğer bizler dünyayı daha iyi hale getirmek istiyorsak,diğerlerinin ağzına balık vermek yerine onlara balık tutmayı öğretmeliyiz."

Vahdet Tobias Turkon

Dünya Sağlık Örgütü'nün karışımdaki maddelerden birinin tüm içme sularına katılması gerektiğini açıklaması ve Gelecekten Mucize İksirler kitabı çıktıktan bir süre sonra ABD'de bir derneğin ABD başkanı Trump'a karışımdaki maddelerden biri hakkında mektup göndermesi nedeniyle kitap güncellenmiş ve 28.08.2019 tarihiyle 2. baskı yeni bilgilerle araştırmacı arkadaşların dikkatine sunulmuştur.

2. Baskı Şimdi Tüm Online Kitapçılarda

Yardımlarınızla oyunun bozulacağını yaklaşık 3 sene önce, kitabım ilk çıktığında söylemiştim. Ve gördüğüm kadarıyla büyük ve kötü oyun bozulmaya başladı. Destekleyen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Vahdet Tobias Turkon (4.09.2019)

Akciğer ve Böbrek Kanseri,Şeker Hastalığı,Böbrek Yetmezliği Başlangıcından Kurtulan Bir Okuyucum

Uzun zaman oldu ama yoğunluktan ancak yazı yazmaya fırsat bulabiliyorum. Öncelikle bana dönüş yapan tüm okuyucularıma teşekkür ediyorum. Her aldığım güzel haber beni fazlasıyla mutlu ediyor. Ben okuyuculardan bugüne kadar bir sürü güzel geri bildirim aldım. Bunlardan bana röntgen,tahlil sonuçlarını gönderen okuyucularımın veya güvendiğim dostlarımın benimle paylaştıklarından arada sırada sizlere bahsetmeye çalışacağım.

MUCİZE BİR İYİLEŞME HİKAYESİ:Akciğer ve Böbrek Kanseri,Şeker Hastalığı,Böbrek Yetmezliğinden Kurtulma Hikayesi

Antalyadan bir dostumun annesi hem böbrek fonksiyonlarında bozukluk, hem şeker hastalığı, hem böbrek ve hem de akciğer kanseri hastalıklarını bir arada yaşıyormuş. Daha doğrusu Akciğer kanseri metastaz yapmış. Kitabı defalarca okumuş,videoları defalarca izlemişler. Kitaptaki ve videolardaki bütün uyarılarıma dikkat ederek 2. karışımı kullanmaya başlamışlar. Öncelikle 2. karışımdan 4 gün 3 bardak,4 gün 4 bardak kullanmışlar. Ve arkasından 8.gün tam kan tahlili yaptırmışlar. Teyzemizin şekeri 87’ye düşmüş,yani şeker hastalığından kurtulmuş aynı zamanda da böbrek fonksiyon sonuçları normal değerler içine girmiş. Sonraki günler günde 5 bardağa çıkarmışlar ve akşamları yatmadan önce az miktarda 1. karışımı da kullanmaya başlamışlar. Karışımlara başladıktan 1 ay 10 gün sonra röntgen çektirmişler. Ne akciğer kanserinden ne de böbrek kanserinden eser kalmamış. Bana önceki, sonraki tahlilleri ve röntgenleri gönderdiler.

Sevgili dostumun annesi resmen rekor kırdı.Evet şeker hastalığından düzelen okuyularımdan bir sürü geri bildirim aldım.Ama 8 günde şeker hastalığından kurtulduğunu bildiren ilk okuyucum sevgili dostumun annesi.10 günde, 12 günde, 15 günde şeker hastalığının düzeldiğini bana bildiren başka okuyucularım ve dostlarım da var. Bunun yanında kanser gibi berbat bir hastalığı bu kadar kısa sürede def etmek başlı başına bir mucize. Hele de bu kanser,kanserin en tehlikeli türlerinden biri olarak gördüğüm Akciğer kanseriyse daha büyük bir mucize… Ayrıca dostumun söylediğine göre hala 2.karışımdan günde 5 bardak içmeye devam ediyorlarmış,yatmadan önce de zaman zaman 1.karışımı kullanıyorlarmış ve kitapta bahsettiğim vitaminleri de ihmal etmiyorlarmış. Hem sevgili dostuma hem de annesine desteklerinden dolayı sonsuz sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.