"İnsanlığa ihtiyacımız var. Egolarımızı, farklılıklarımızı ve ünvanlarımızı bir kenara bırakarak insan olduğumuzu hatırlamamız gerekiyor. Eğer bizler dünyayı daha iyi hale getirmek istiyorsak,diğerlerinin ağzına balık vermek yerine onlara balık tutmayı öğretmeliyiz."

Vahdet Tobias Turkon

Dünya Sağlık Örgütü'nün karışımdaki maddelerden birinin tüm içme sularına katılması gerektiğini açıklaması ve Gelecekten Mucize İksirler kitabı çıktıktan bir süre sonra ABD'de bir derneğin ABD başkanı Trump'a karışımdaki maddelerden biri hakkında mektup göndermesi nedeniyle kitap güncellenmiş ve 28.08.2019 tarihiyle 2. baskı yeni bilgilerle araştırmacı arkadaşların dikkatine sunulmuştur.

2. Baskı Şimdi Tüm Online Kitapçılarda

Yardımlarınızla oyunun bozulacağını yaklaşık 3 sene önce, kitabım ilk çıktığında söylemiştim. Ve gördüğüm kadarıyla büyük ve kötü oyun bozulmaya başladı. Destekleyen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Vahdet Tobias Turkon (4.09.2019)

2 Yıl Aradan Sonra Büyük Güncelleme

Kitabı Okumuş Herkese

Karışımları kullanmaya başlayalı 2 yılı geçti.Bunca zamandır yazı yazmama sebebim fazla dikkat çekmeden kitabın yeterince kişiye ulaşmasını sağlamaktı. Artık yüzlerce kişi kitabın içindeki karışımları biliyor. Her ne kadar ben tavsiye yetkisine sahip olmasam da gelen haberlere göre karışımları ailecek kullanan kişiler var. Ciddi rahatsızlıklardan iyileşenler ve benim gibi hiç hastalanmayanlar var. Kitabın yayılması ile benim için risk biraz daha azalmış gözüküyor. Zaten sessizliğimin temel sebebi de buydu. Ayrıca acemice yazılması ve minicik bir kitap olması da işimi kolaylaştırdı. Şekilci arkadaşlar fazla önemsemediler kitabı.

İnsanların artık hastalanmasını istemiyorum. Beynimiz o kadar fazla yıkanmış ki bu zaman alacak.

2 senedir nezle veya gripte dahil hiç bir rahatsızlığa yakalanmadım. Kitapta bahsettiğim hiç bir rahatsızlığım da tekrarlamadı. Buna çok şaşıracaksınız ama kitabın yardımıyla oldukça gençleştim. Tabi kitaptaki karışımlar yaşlanmayı yavaşlatıyor ve bir miktarda yaşınızın geriye sarmasını sağlıyor. Ama ben daha farklı şeyler de buldum. Ve bu kitap daha fazla kişiye ulaştığında onları da paylaşmayı düşünüyorum. Bu yüzden kitaplarınızı ve faturalarınızı lütfen atmayın. Zamanı geldiğinde bir üyelik sistemi kurmayı düşünüyorum. Ve o zaman kitaplarınız ve faturalarınız gerekebilir.

2 Yıl Boyunca Öğrendiklerim, Yaşadıklarım, Araştırdıklarım, Araştırmacıların Dikkat Etmesi Gereken Unsurlar

  • 2. karışım, kitaptaki diğer ayrıntılar ve akşamları içtiğim multivitamin desteği hastalanmamam için tek gereken şeyler. Kitapta da 2. karışıma ağırlık verdiğimi belirtmiştim. Karışımdaki maddelerin ayrı ayrı kullanılmasının ileriye yönelik yan etkileri olabilir. 2. karışımdaki maddeler birbirlerinin yan etkilerini nötürlüyor.
  • 2. Karışımdaki oran tam da olması gereken oranmış. Yan etkileri yaşamamam için 2. karışıma başladıktan 2 ay sonrasına kadar günde sadece 3 su bardağı kullanmalıymışım. Sonrasında istediğim kadar kullanabilirmişim. Araştırmacılar ilk 2 ay günde sadece 3 bardak içilmesi gerektiğini göz önünde bulundurmalı. Bu iyileşmeyi biraz geciktirebilir ama bu şekilde kullanılırsa hiç kimse yan etki yaşamaz.
  • Karışımların çok fazla kullanılması durumunda hücre içi iletişimin fazla artmasından dolayı ses ve dokunma duyularında artış gözlemledim. Bu da bu çok kullandığım dönemde en ufak gürültüden çok rahatsız olmamı sağladı. Uzun zamandır sadece bana ait olan 2. karışımı kullanıyorum. Ve yatmadan hemen önce de bir tane multivitamin desteği içiyorum. Multivitamin desteği kitapta bahsettiğim vitaminleri kullanmanın en kolay yolu. Çünkü kitapta bahsettiğim ve gerekli olduğunu düşündüğüm vitaminleri ayrı ayrı bulamıyorum.

Kimyasal Madde Fiyatındaki Şüpheli Artış

2. karışımdaki maddelerden birinin fiyatında ciddi bir artış yaşandı. 2 sene önce kilosunu 2 dolara yani ortalama 8-10 liraya aldığımız kimyasal maddeyi şu anda 1400 liraya satan yerler var. Bu madde ucuz bir madde. 8-10 liradan 1400 liraya çıkamayacak kadar ucuz bir madde. Bana göre 2. karışımdaki maddeleri en ucuz bir şekilde güvendiğiniz bir eczacıdan yardım isteyerek bulabilirsiniz. Eczacı arkadaşlar neyin kaça satıldığını bilirler. Ve onlar araştırmacı tüm arkadaşlara temin edebilirler.

Ayrıca geçtiğimiz sene çok tuhaf bir şey oldu. Kimya firmalarından bir tanesi bir okuyucuma yazar yanlış yazmış maddeyi filan dedi. Böyle bir madde yok dedi. Oysaki ben de maddeleri aynı firmadan almıştım. Okuyucuma maddenin ve firmanın isminin yazılı olduğu kutuların resmini gönderdim. Açıkcası hem fiyatlardaki artış hem de bu tür durumlar beni şüpheye itiyor.

Uzun Süreli Etkileri Söylemem için Bu Yazı Şarttı

Harekete Geçmek İçin Birilerinin Hastanelik Olmasını Beklemeyin

Bu artık son yazım olabilir. Bu kadar bekleme sebeplerimden biri de 2. karışımın uzun süreli etkilerini sizlerle paylaşmaktı. Hepinize desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca kitap sayesinde hastalıklarından iyileşmiş bazı blog yazarlarına da güzel yazılarından dolayı özellikle teşekkür ediyorum. Ben misyonumu tamamladım. Gerisi bilim adamlarımıza kalmış şeyler. Sağlık beklemeye ve bekletmeye gelmez.

Saygılarımla,

Vahdet Tobias Turkon